گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد (شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو)

کیفیت خدمات درمانی بازنشستگان بهبود می یابد/افزایش وام ضروری بازنشستگان در دستور کار است

مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد بر ارتقای خدمات رفاهی و درمانی و نیز پیگیری امتیاز مناطق جنگی بازنشستگان تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد ، حسین عامریان در نشست با نمایندگان کانون های بازنشستگی فولاد در مجتمع گاجره گفت: اعتقاد داریم کانون ها نباید خنثی و منفعل باشند و ما از همان ابتدای کارمان بر تعامل سازنده و همفکری با کانون ها تاکید داشته و داریم.
وی با تشکر از رویکرد و اقدامات مثبت معاونت فنی و عملیات بیمه ای صندوق اظهار کرد: از معاونت فنی خواسته ام با جامعه هدف صندوق به صورت دایم در ارتباط باشد.
عامریان، خطاب به کانون های بازنشستگی گفت: اگر فکر می کنید اشکالی در کار ما وجود دارد حتما مطرح کنید و ما با حسن نیت کامل آماده گفتگو هستیم چنانچه در خصوص اصلاحیه همسان سازی نیز همین کار را انجام دادیم و اگر باز انتقادی به روند اجرا باشد بررسی خواهیم کرد.
مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد با اشاره به ظرفیت های فراوان دارایی های صندوق گفت: تمام تلاش خود را برای مولدسازی دارایی ها انجام می دهیم. هدف ما این است که پروژه‌ها و طرح های اقتصادی زودبازده را انجام دهیم تا عایدی آن هر چه سریع‌تر نصیب جامعه هدف صندوق شود.
وی با اشاره به برخی گلایه ها درباره خدمات بیمه تکمیلی درمان گفت: حتما این گلایه ها را بررسی و پیگیری می کنیم تا در قرارداد سال جدید شرایط بیمه درمان بهتر از سالهای قبل شود تا ما در این راستا حرکت کنیم تا باکیفیت ترین خدمات درمانی را به بازنشستگان ارایه دهیم.
ضمن اینکه نظارت نمایندگان کانون ها و بازنشستگان می تواند در این خصوص مثمر ثمر باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.