گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد (شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو)

کارنامه درخشان سنگ آهن مرکزی ایران در حوزه مسئولیت اجتماعی

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور از تلاش‌های شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در جهت تحکیم بنیان خانواده تشکر کرد و گفت: این شرکت در حوزه عمل به مسئولیت اجتماعی و فرهنگی خود که همان رسیدگی به امور خانواده‌های کارکنان و کارمندان است، کارنامه درخشانی دارد.

به ‌گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد، حجت الاسلام و المسلمین عاملی در جلسه تلفیقی کشوری و استانی کارگروه ملی ترویج ازدواج و کاهش طلاق مرتبط با طرح شهرستان بافق تصریح کرد: امروز دشمن، استانهای مذهبی کشور همچون قم، خراسان رضوی، یزد، اصفهان و فارس را مورد توجه قرار داده است تا به لحاظ فرهنگی و مقابله با موضوع تحکیم خانواده عملیات‌های روانی خود را اجرا کند.

وی افزود: سند مهندسی فرهنگی استان یزد باید تدوین و اجرا شود که این سند حاوی ۳۰۴ برنامه عملی است که با اجرای آن باید در خانواده‌های ایرانی احساس جنگ فرهنگی در مقابل دشمن تداعی شود.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در این جلسه با اشاره به اینکه شرکت هزینه‌های مناسبی را برای حوزه‌های ورزشی، فرهنگی و اجتماعی خانواده‌های کارگران وکارمندان انجام داده است،گفت: در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی- فرهنگی شرکت، مجموعه‌های مختلف ایجاد کرده‌ایم و در بحث خانواده همزمان در شهرستان بافق، فعالیت‌های فرهنگی خوبی را اجرا کردیم و در حال برنامه‌ریزی برای افزایش این فعالیت‌ها هستیم.

مهران فاطمی استاندار یزد هم طی سخنانی گفت: شرکت سنگ آهن مرکزی ایران که بیش از ۶ هزار پرسنل دارد می‌تواند به عنوان الگوی مناسب برای شرکت‌های استان یزد برای عمل به مسئولیت اجتماعی و فرهنگی خانواده‌های کارمندان و کارگران باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.