گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد (شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو)

پایش و ارزیابی عملکرد فصل اول سال 1401 شرکت زغالسنگ کرمان در دومین روز سفر مدیر عامل گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد به استان کرمان

در دومین روز سفر مدیرعامل محترم گروه صندوق بازنشستگی فولاد، ایشان از کارخانه بزرگ زغالشویی زرند کرمان به همراه هئیت مدیره شرکت زغالسنگ کرمان بازدید و کلیه مراحل روند انجام کار در کارخانه را بررسی و توصیه های لازم جهت افزایش کارآمدی، بهره وری، افزایش میزان تولید و افزایش کیفیت محصولات تولیدی در کارخانه را به مدیران شرکت زغالسنگ کرمان ابلاغ کردند.
وی در رابطه با تامین مواد اولیه کارخانه و افزایش راندمان کارخانه تاکید بر شناسایی عوامل موثر بر تولید معادن و رفع مشکلات تولید هر معدن به صورت تخصصی داشتند و اظهار داشتند که با توجه به اینکه این شرکت میلیون ها تن باطله با خاکستر میانگین ۵٠ درصد داشته باید به آن به عنوان یک مزیت در تامین مواد اولیه توجه شود و راه حل فنی برای استفاده از این باطله را ارائه داده و هرچه سریعتر به اجرای آن پرداخته شود.
پس از بازدید از کارخانه زغالشویی جلسه مشترکی با اعضای هئیت مدیره جهت بررسی عملکرد سه ماهه برگزار شد ایشان در این جلسه اظهار داشتند که درارزیابی میزان عملکرد سه ماهه اول شرکت زغالسنگ کرمان کلیه موارد ائم از مقایسه عملکرد شرکت با بودجه مصوب، تعیین و تکلیف پرونده های حقوقی، سازماندهی و مشخص نمودن خلاء های نیروی انسانی در مشاغل سخت و زیان آور ، وضعیت طرح های توسعه ای و تامین مالی، تعیین و تکلیف وضعیت صادرات مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم اخذ و ابلاغ گردید.
در رابطه با دانشگاه علمی کاربردی ایشان دستور دادند که طرح های توجیهی و امکان سنجی های تهیه شده برای بررسی و اظهار نظر در اولین زمان ممکن برای هلدینگ ارسال شود.
مدیر عامل گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد با توجه به تاکید و توصیه های مدیر عامل محترم صندوق بازنشستگی فولاد برنامه های تحولی سال 1401 بایستی با اهتمام ویژه توسط مدیران شرکت مورد توجه و آنالیز قرار میگیرد و این پایش میدانی هر ماهه توسط تیم هلدینگ سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد انجام خواهد شد تا از انحرافات نامساعد احتمالی جلوگیری شود و آنچه ملاک ارزیابی مدیران شرکتها است تحقق بودجه های تدوین شده می باشد.
مدیرعامل محترم گروه صندوق بازنشستگی فولاد در پایان تأکید فراوانی بر رعایت مقررات و ضوابط قانونی در کلیه امور به ویژه در حوزه خرید و فروش و معاملات داشتند. >

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.