گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد (شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو)

پایان اردوی جهادی پزشکی صندوق فولاد با ویزیت بیش از ۹۷۰ نفر در ارزوئیه کرمان

اردوی سه روزه جهادی پزشکی موسسه کوی شیرین که با حمایت صندوق حمایت و بازنشستگی فولاد و گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد برای اقشار کم درآمد بخش علی آباد شهرستان ارزوئیه برگزار شد با استقبال بالای مردم منطقه صوغان کرمان و مراجعه بیش از دو هزار نفر از اهالی و ارایه خدمات به ۹۷۰ بیمار به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد، بیش از ۲۰۰۰ نفر به محل استقرار تیم جهادی پزشکی در بخش علی آباد شهرستان ارزوئیه، جهت انجام خدمات درمانی مراجعه و از این میان به ۹۷۰ نفر از ایشان خدمات دندانپزشکی ، داخلی و اطفال و خدمات دارویی ارائه گردید.
در اجرای این طرح، یک تیم پزشکی متشکل از ۶ دندانپزشک و دستیار ، ۲ پزشک داخلی و اطفال و ۲ دارو ساز جهت ارائه خدمات به هموطنان علی آبادی حضور داشتند.
علی بابایی، مدیرعامل گروه سرمایه گذاری صندوق فولاد، ضمن تشکر از پیگیری ها و حمایتهای دکتر عامریان مدیر عامل صندوق بازنشستگی اعلام کرد: درصدد هستیم تا در طول سال چندین اردوی جهادی برای اقشار کم درآمد برگزار نماییم.
ایشان همچنین از گروه جهادی پزشکی و فرهنگی موسسه همیاران کوی شیرین که در اجرای این طرح خالصانه و بدون چشمداشت و با روحیه جهادی و بسیجی، شرکت داشتند، تقدیر و تشکر کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.