گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد (شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو)

هم افزایی ظرفیت های شرکت های تابعه صندوق فولاد برای ارایه خدمات رفاهی به بازنشستگان

نشست هم اندیشی مدیران امور رفاهی شرکت های تابعه صندوق بازنشستگی فولاد طی روزهای ۲۸و۲۹ اردیبهشت به میزبانی شرکت مرآت کیش در هتل گاجره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد ، هم افزایی ظرفیت ها و امکانات رفاهی و گردشگری شرکت های تابعه برای ارایه خدمات به بازنشستگان و کارکنان از جمله مهم ترین اهداف این نشست بود.
مدیران رفاهی شرکت های تابعه در سخنان جداگانه ای به معرفی امکانات و خدمات رفاهی از جمله مراکز اقامتی و ظرفیت های گردشگری پرداختند.
مهدی شهیدی مدیرعامل شرکت مرآت کیش در سخنانی در این نشست گفت هدف از برگزاری این نشست،شناسایی،هم افزایی و به اشتراک گذاری امکانات و ظرفیت های رفاهی شرکت ها برای استفاده بازنشستگان و کارکنان است.
وی افزود ما می‌خواهیم خدمات رفاهی را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در اختیار جامعه هدف خود قرار دهیم. ما خود را خادم بازنشستگان و کارکنان می دانیم و به همین دلیل خواهان تجمیع ظرفیت های شرکت ها هستیم.
وی با اشاره به توسعه سفرهای زیارتی بازنشستگان گفت برای این منظور علاوه بر هتل مرآت مشهد از اول تیرماه از ظرفیت هتل ملیسا مشهد نیز به طور کامل برای خدمت رسانی به بازنشستگان استفاده خواهیم کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.