گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد (شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو)

نشست صمیمانه سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد با شورای کارگری شرکت زغالسنگ کرمان

سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد در جلسه با اعضای شورای کارگری شرکت زغالسنگ کرمان ضمن استماع نقطه نظرات اعضای این شورا نکات مهمی را بیان نمود.

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، دکتر حسین عامریان در این جلسه گفت: کار معدن جزء سخت ترین کارهاست . کارگران شرکت زغالسنگ کرمان همواره بر ای اعتلای این شرکت تلاش کرده اند. صندوق فولاد در استان کرمان قریب به ۱۴ هزار بازنشسته را تحت پوشش دارد؛ بازنشستگانی که در سخت ترین شرایط کاری به کشور خدمت کرده اند وما امانتدار دارایی های این عزیزان هستیم.

وی با اشاره به ابهامات کارگران شرکت زغالسنگ درباره وضعیت آینده این شرکت گفت: هدف ما از این جلسه برطرف نمودن این ابهامات است تا نگرانی کارگران مرتفع شود.

عامریان گفت: تصمیمی مبنی بر واگذاری شرکت زغالسنگ به بخش خصوصی نداریم  و شرکت سرمایه گذاری صندوق فولاد یا همان دالاهو متعلق به صندوق فولاد می باشد.

عامریان  افزود: این اقدام در راستای دسته بندی و تخصصی شدن فعالیتهای صندوق انجام شده است.

سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد گفت: قراری بر تعدیل نیروها نیست و کارگران نباید به هیچ وجه نگران باشند.

وی افزود: همه ما اعضای یک خانواده و سرنشین یک کشتی هستیم. شرکت زغالسنگ یک شرکت تولیدی است که باید به سوددهی مطلوبی برسد و برای رسیدن به این هدف، کارگران نقش مهمی دارند.

عامریان گفت: معتقدیم اگر کارگران با انگیزه بیشتری کار کنند شرکت به سودآوری بیشتری رسیده و بازنشستگان نیز از آن منتفع خواهند شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.