گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد (شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو)

معارفه مدیرعامل و اعضاي هیات مدیره جدید شرکت زغالسنگ کرمان

معارفه مدیرعامل و اعضاي هیات مدیره جدید شرکت زغالسنگ کرمان

مراسم معارفه مدیرعامل و هیات مدیره جدید شرکت زغالسنگ کرمان با حضور آقای دکتر حسین عامریان مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد و سرپرست شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو آقای دکترعلی بابایی و مدیران ارشد استانی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، حسین عامریان در این مراسم ضمن تقدیر از رنجبر سرپرست شرکت زغالسنگ حکم انتصاب سید محسن شریفی را به عنوان مدیرعامل شرکت به وی اهدا نمود.
عامریان در سخنانی با اشاره به اهمیت شرکت زغالسنگ و نگاه ویژه مردم کرمان به این شرکت گفت: مردم کرمان از شرکت زغالسنگ خاطرات خوشی دارند. ما نباید به گونه ای عمل کنیم که این خاطرات مخدوش شود بلکه باید عملکرد شرکت موجب افتخار مردم این شهر باشد.
وی افزود: پرسش اساسی این است که چرا شرکت زغالسنگ کرمان در میان همه شرکت‌های زغالسنگ کشور، تنها شرکت زیان ده است؟
عامریان اظهار داشت: با بررسی‌های فراوانی که داشتیم هیات مدیره و مدیرعامل توانمندی برای این شرکت انتخاب کردیم تا بتوانند برنامه‌های تحول آفرین را برای بهبود وضعیت آن اجرا نمایند.
وی ضرورت بازنگری در کل فعالیت های شرکت و استفاده از فناوری های روز دنیا را خاطرنشان کرد و گفت: تعامل و همدلی مسئولان استانی عامل مهمی در موفقیت شرکت زغالسنگ خواهد بود. البته بحمدالله تعامل مطلوبی با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی جهت بهبود وضعیت شرکت داشته ایم.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد ادامه داد: فلسفه اینکه جلسه معارفه را به جای تهران در کرمان برگزار کردیم و کلیه معاونان صندوق هم در جلسه شرکت کردند این بود که بگوئیم صندوق بازنشستگی فولاد به صورت همه جانبه برای حل مشکلات شرکت زغالسنگ پای کار بوده و خواهد بود.
وی با تاکید بر لزوم سلامت کاری مدیران شرکت گفت: نگاه ما به آینده و توسعه و پیشرفت شرکت است و در این مسیر به دنبال تبدیل دارایی های غیرمولد به مولد هستیم.
عامریان گفت: نقش شورای کارگری در ایجاد فضای همدلی میان کارگران و مدیران شرکت حائز اهمیت است و امید است این فضای همدلی تقویت گردد.
وی با تقدیر از رنجبر سرپرست پیشین شرکت زغالسنگ گفت: ایشان در مقطع حساسی مسئولیت را بر عهده گرفت و عملکرد مناسبی داشت.
عامریان، شریفی را مدیری جوان، توانمند و با روحیه جهادی خواند وگفت: ایشان سابقه 20 سال فعالیت در معادن زغالسنگ در پنج استان کشور را دارد و با همکاری با هیات مدیره جدید که همگی از افراد باسابقه و متخصص هستند می تواند موجب شکوفایی شرکت شود.
وی با بیان اینکه به آینده شرکت زغالسنگ کرمان خوش بین هستم افزود: آقای نصیری، معاون مالی و منابع انسانی صندوق که سابقه مدیرعاملی شرکت زغالسنگ شاهرود را در کارنامه دارد مدیر متخصصی در صنعت زغال است و از طرف صندوق به عنوان ناظر بر روند فعالیت‌های شرکت زغالسنگ نظارت خواهد کرد.
شریفی مدیرعامل شرکت زغالسنگ نیز در سخنانی ضمن تقدیر از اعتماد مدیرعامل صندوق برخی از محورهای برنامه خود جهت بهبود وضعیت شرکت را تشریح کرد
نصیری معاون مالی و منابع انسانی صندوق نیز در سخنانی با اشاره به اهمیت شرکت زغالسنگ گفت: مدیرعامل صندوق نگاه ویژه ای به این شرکت دارد و امیدواریم شرکت با مدیریت جدید متحول شود.
همچنین بابایی سرپرست شرکت سرمایه گذاری صندوق(دالاهو) نیز در سخنانی ابراز امیدواری کرد شرکت زغالسنگ با برنامه‌های تحول‌آفرین به اهداف مدنظر دست یابد.
لازم به توضیح است از سوی مدیرعامل صندوق آقایان بازمانده، رنجبر، توحیدی و شریفی به عنوان اعضای جديد هیات مدیره شركت مزبور معرفي شدند.


 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.