گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد (شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو)

مشاور وزیر کار: ماشین سازی تبریز قطب مهم صنعتی کشور است

مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به ظرفیت‌های صنعتی و اقتصادی آذربایجان شرقی گفت: گروه ماشین سازی تبریز قطب مهم صنعتی کشور و استان آذربایجان شرقی است.

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، سید ضیا الدین شجاعی برهان به همراه سید محسن دلبری مدیرکل امور استان‌های این وزارتخانه از کارخانه ماشین سازی تبریز بازدید کردند.

شجاعی برهان در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگاران گفت: کارخانه ماشین سازی تبریز، عزت و آبروی این منطقه است. همواره این کارخانه دارای آوازه در سطح جهان بوده است.

وی افزود: متأسفانه در مقطعی این کارخانه دچار مشکلاتی شد که دغدغه جدی و اساسی برای کارمندانش به وجود آمد و همه نگران شدند که چرا ماشین سازی به عنوان یک قطب مهم صنعتی با مشکلات مالی و عدم پرداخت حقوق رو به رو شده است.

شجاعی برهان مطرح کرد: از وقتی این مجموعه به صندوق بازنشستگان فولاد بازگشت، تحولات و جهش‌های بسیار خوبی صورت گرفت و در راستای شعار جوانگرایی مدیرعامل جوان و خلاقی برای مجموعه منصوب شد که منشأ تحولات بزرگی است.

وی افزود: پرداخت به روز حقوق و مزایا، افزایش ۱۹۰ درصدی فروش، افزایش ۵۳ درصدی تولید و کاهش ۵۴ درصدی زیان و پرداخت بدهی های بانکی از جمله دستاوردهای اخیر این شرکت است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.