امضای تفاهم نامه تاصیکو و شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو/ اجرای پروژه 20 هزارتنی فروکروم در منطقه ارزوئیه

تاصیکو؛ شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین و شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو تفاهم‌نامه همکاری در زمینه پیمانکاری، بهره‌برداری، تهاتر، واگذاری، خرید، مشارکت شرکت‌ها و سرمایه‌گذاری در معادن محدوده‌ها، طرح‌ها و پروژه‌های حوزه معدن و صنایع معدنی متعلق به طرفین و همچنین ارتقای سطح فعالیت‌های معدنی در محدوده‌های در اختیار طرفین را به امضا رساندند.

این تفاهم‌نامه طی مراسمی با حضور نماینده بافت در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد، مدیرعامل هلدینگ صدر تامین و سرپرست شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو منعقد شد.

در ابتدای این نشست، صمدالله محمدی نماینده بافت در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز امیدواری، گفت: در ادوار گذشته توجه چندانی به سرمایه‌گذاری در معادن اسفندقه نشده بود اما با توجه به عزم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد امیدواریم با اجرایی شدن این تفاهم‌نامه شاهد آثار مثبت آن برای مردم منطقه ارزوئیه و همچنین صندوق فولاد باشیم.

در ادامه ، امیرحسین نادری مدیرعامل هلدینگ صدرتامین در آیین امضای تفاهم‌ نامه ضمن تقدیر از تلاش‌های صندوق فولاد و شرکت دالاهو گفت : از ذهنیت روشن آقای کاظمی و عزم ایشان برای هم‌افزایی و همکاری صندوق فولاد و شرکت صدرتامین تشکر واستقبال می‌کنیم و امیدواریم در چارچوب این تفاهم‌نامه حرکت مثبتی برای حوزه بازنشستگی و شکوفایی معادن صورت گیرد.

در ادامه این مراسم، سید حجت کاظمی مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد ضمن ابراز امیدواری برای اینکه تفاهم‌نامه فتح بابی برای گسترش همکاری های طرفین باشد،تشریح کرد: درچارچوب تفاهم‌ نامه می‌توانیم بسیاری ازپروژه‌های شرکت‌های زیرمجموعه صندوق نظیرسنگ آهن مرکزی،زغالسنگ کرمان و اسفندقه را کلید بزنیم.البته درحال حاضرهدف اصلی ما اجرای پروژه 20هزارتنی فروکروم در منطقه ارزوئیه است.

وی تصریح کرد: تمامی مجوزها ازمراجع بالادستی به ویژه هیات امنای محترم برای شروع این پروژه اخذ شده است تا با اجرا و بهره‌ برداری از آن، هم مردم منطقه ارزوئیه و تمام بازنشستگان عزیز از منافع آن بهره‌مند شوند.

کاظمی معتقد است با توجه به اینکه صندوق فولاد و شرکت صدرتامین زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند، تعامل و همکاری این دو مجموعه نتایج مثبتی به دنبال خواهد داشت.

در پایان این جلسه، نوشادی سرپرست شرکت دالاهو و معاون اقتصادی و برنامه ریزی صندوق بازنشستگی فولاد ضمن ارائه گزارشی از روند آماده سازی تفاهم‌نامه با تاصیکو گفت: برای اجرایی شدن مفاد تفاهم‌نامه آمادگی کامل داریم و امیدواریم اهداف طرفین به طور کامل محقق شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.