گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد (شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو)

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد: دستاوردهای چهار ماه اخیر شرکت سنگ آهن مرکزی در 10 سال اخیر بی سابقه است

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد، دستاوردهای چهار ماه اخیر شرکت سنگ آهن مرکزی را در 10 سال اخیر بی سابقه دانست.

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد، حسین عامریان در سخنانی در در آیین رونمایی از طرح های سنگ آهن مرکزی که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سالن همایش های آهن شهر بافق برگزار شد ضمن تشکر ویژه از دکتر عبدالملکی برای سفر به بافق گفت: ایشان با وجود مشغله فراوان به شهرستان بافق سفر کرد.

وی همچنین با تشکر از حضور استاندار و مقامات بلند پایه استانی و مدیران عالی رتبه وزارت مردم گفت: امیدواریم اهتمام وزارت مردم و صندوق بازنشستگی فولاد منجر به تحول اساسی در شرکت سنگ آهن و شهرستان بافق شود.

عامریان با تمجید از مدیر جوان و انقلابی شرکت سنگ آهن مرکزی عنوان کرد: عملکرد چندماه اخیر شرکت نشان داد با همدلی و همراهی می توان کارهای بزرگی را انجام داد.

وی با بیان اینکه حرکت از مسئولان شروع می شود و آنها هستند که باید پرچمدار حرکت رو به جلو باشند گفت: دستاوردهای چهار ماه اخیر شرکت سنگ آهن مرکزی در 10 سال اخیر بی سابقه بوده است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با بیان اینکه ما وظیفه داریم عقب ماندگی ها را جبران کنیم گفت: هدف صندوق بازنشستگی فولاد و شرکت سنگ آهن این است تا بدون توجه به حواشی بستر لازم برای سرمایه گذاری را فراهم کنند و در این راه نیازمند همراهی بیش از پیش و جدی تر همه مسئولان استان و شهرستان هستیم.

عامریان با اشاره به برنامه مربوطه برای عرضه سهام سنگ آهن در بورس گفت: عنصر زمان در سرمایه گذاری بسیار ارزشمند است و ما به دنبال جذب سرمایه گذاری های جدید در سنگ آهن بافق هستیم.

وی شاخصه لازم برای مدیران دولت آیت الله رئیسی را مسئولیت پذیری و کار جهادی خواند و گفت: طرح های پست برقی که امروز افتتاح می شود برای چند سال معطل مانده بود و مدیرعامل شرکت سنگ آهن با اراده و جسارت لازم آنها را تکمیل کرد.

عامریان گفت: باید به بافق نه نگاه محلی و منطقه ای بلکه نگاهی ملی و جهانی داشته باشیم تا بستر جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا فراهم شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.