مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد: تحقق شعار سال در شرکت زغالسنگ به کار جهادی نیاز دارد و…

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد: تحقق شعار سال در شرکت زغالسنگ به کار جهادی نیاز دارد/ طرح های درآمدافزای شرکت زغالسنگ کرمان باید هر چه سریعترعملیاتی شود/ لزوم جذب منابع مالی جدید برای اجرای برنامه های شرکت/ بهبود وضعیت شرکت زغالسنگ کرمان فراتر از موضوع منابع مالی، نگرش استراتژیک می طلبد
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد بر لزوم اجرای طرح های شرکت زغالسنگ کرمان با هدف افزایش درآمدهای شرکت تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد، حسین عامریان که در صدر هیاتی از اعضای هیات مدیره و مدیران صندوق به کرمان سفر کرده در نشست هم اندیشی مدیران ستادی شرکت زغالسنگ با ایشان ضمن تقدیر از تلاش های مدیران شرکت های سرمایه گذاری صندوق و زغالسنگ کرمان بر لزوم مهندسی مالی و جذب منابع مالی جدید برای اجرای برنامه های شرکت زغالسنگ تاکید کرد و گفت: انتظار دارم طرح های پیشنهادی برای افزایش درآمدهای شرکت هر چه سریعتر عملیاتی شود.

عامریان گفت : البته کلیه امور اجرایی و در آمدزایی و پیشرفت معادن منوط به جذب پول نیست و باید یک کار استراتژیک انجام داد .

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد گفت: یکی از بحران های صندوق در ابتدای کار تیم جدید، مسایل شرکت زغالسنگ بود که خوشبختانه مدیران جدید شرکت با مدیریت جهادی توانستند این بحران ها را به نحو احسن رفع کنند.

وی با تاکید بر لزوم استفاده از راه حل های بنیادی و میانبرو کم هزینه از مدیر عامل و اعضا هیات مدیره خواست که در رفع مشکلات باقی مانده تمام تلاش و توان خود را به کار بگیرند.

وی افزود : مدیرعامل شرکت باید تمام تلاش و توان خود را برای تحقق شعار سال به کار گیرد و کار جهادی انجام دهد.

عامریان گفت شرکت باید حداکثر توان خود را در خصوص مشخص کردن وضعیت بدهی های شرکت و تسویه آن را در دستور کار داشته باشد.

وی با تاکید بر لزوم پیگیری مشکلات کارگران شرکت زغالسنگ گفت: حل مشکلات نیروی انسانی شرکت موجب افزایش انگیزه آنان برای رشد تولید و سودآوری شرکت خواهد شد.

عامریان در خصوص جذب نیروی انسانی برای معدن هر چه سریعتر باید ساز کار جذب رو مشخص و بعد از تایید اعضا هیات مدیره و مدیر عامل زغالسنگ کرمان جهت تایید نهایی و انجام امورات نهایی و تایید مدیر عامل به صندوق ارسال کنید.

عامریان گفت صندوق فولاد و شرکت سرمایه گذاری صندوق تمام حمایت خود را از طرح های پیشنهادی و کارشناسی شده انجام می دهند.

عامریان در خصوص جذب نیروی انسانی برای معادن نیز خطاب به مدیران شرکت گفت: هر چه سریعتر باید ساز کار جذب مشخص شده و بعد از تایید اعضای هیات مدیره و مدیر عامل زغالسنگ کرمان جهت تایید نهایی و انجام امورات نهایی به صندوق ارسال کنید.

در ابتدای جلسه، محسن شریفی مدیرعامل شرکت زغالسنگ کرمان ضمن خیر مقدم به مدیرعامل صندوق و هیئت همراه گزارشی از عملکرد سال گذشته و مشکلات شرکت را بیان کرد.

وی افزود: فروش زغال و قراردادهای فروش زغال ، کاهش جریمه های شرکت از 8 میلیارد به 2 میلیارد تومان ، نصب سیستم مانیتورینگ و تجهیز و بروزرسانی معادن ، تاسیس واحد مکانیک ، دو طرح نیمه مکانیزه و مکانیزه برای معدن هجدک و ایمنی معادن از جمله مهم ترین اقدامات شرکت زغالسنگ در دوره مدیریتی جدید بوده است.

شریفی همچنین گفت: مشکلات مربوط به تامین سرمایه در گردش، تهیه چوب، تجهیز معادن و بدهی مالیاتی از جمله چالش های شرکت است.

علی بابایی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری صندوق نیز در خصوص جذب نیروی انسانی و جایگزینی نیروهای جوان به جای پرسنل در آستانه بازنشستگی نکاتی را بیان کرد.

علی نصیری معاون مالی صندوق بازنشستگی فولاد نیز گفت : شرکت زغالسنگ هر چه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف موارد حقوقی شرکت اقدام کند.

وی از مدیرعامل شرکت زغالسنگ خواست نسبت به تهیه گزارشی از طرح های در آمد زایی معادن اقدام کند.

گفتنی است کامبیز معتمدوزیری رئیس هیات مدیره، محمد حسین محسنی هنجنی و ناصر شریفی عضو هیات مدیره صندوق بازنشستگی فولاد نیز در این نشست حضور داشتند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.