مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد: مشکلات کارگران باید حل شود/ مصمم به افزایش انگیزه کارگران هستیم

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در نخستین روز از سفر به استان کرمان و در جریان بازدید از معدن هشونی در جمع کارگران معدن و اعضای شورای اسلامی کار مناطق معدنی و کارخانه زغالشویی زرند حضور یافت.
به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد، حسین عامریان در این بازدید که به همراه مدیر عامل گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد و جمعی از اعضای هیات مدیره و مدیران صندوق بازنشستگی فولاد نیز حضور یافتند در فضایی صمیمانه با کارگران گفتگو کرد.
در ادامه جلسه عامریان در سخنانی در جمع کارگران گفت: توفیق ایجاد شد که دوباره در خدمت شما عزیزان و کارگران زحمت کش باشیم من قول داده بودم به طور مستمر در خدمت شما و کنار شما باشم. امروز آمدیم تا از وصعیت زغالسنگ و کارهایی که باید انجام شود مطلع شویم .
وی افزود: یک روزی اینجا قطب زغال بوده و باید الان هم به جایگاه بزرگ خود برسیم.
عامریان گفت: ظرف مدت این سه ماه با تدابیری که مهندس شریفی و هیات مدیره جدید اندیشیدند افق جدید و روشنی باز شده و ما نسبت به آینده زغالسنگ امیدوار شدیم.
عامریان گفت: مدیر عامل گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی ( دالاهو ) موظف هست هر چه سریعتر اقدامات ورود شرکت زغالسنگ کرمان را به بازار بورس تهیه و طرح ها و برنامه های خود را به صندوق اعلام نماید.
وی ادامه داد مشکلات کارگران باید حل شود؛ مشکلات بازنشستگی، خلا بیمه، جذب و تزریق نیرو جدید باید مرتفع شود البته باید به صورت گام به گام انجام گردد. ما برای ساختن آمدیم نه برای تعطیل کردن.
مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد گفت باید تدابیری اندیشیده بشود که تولید و در آمد زایی بیشتر شود. ما کار خودمان را انجام می دهیم شما هم باید بیشتر تلاش کنید همت خود را افزایش دهید تا تولید و راندمان خود را افزایش دهید.
عامریان گفت :ما با تیم کامل خدمت شما حضور پیدا کردیم تا همه برای شرکت زغالسنگ کاری انجام دهیم البته منابع ما محدود است اما مصمم هستیم.
عامریان افزود : تولید و بهره وری باهم رابطه مستقیم و منطقی دارد برای بحث انگیزشی از مدیر عامل خواستیم که بررسی کند و به ما ارائه طریق کند تا انشالله با پیگیری بتوانیم مشکلات و مسائل شرکت را حل کنند.
پیش از سخنان عامریان، مدیر عامل شرکت زغالسنگ، مدیر معدن هشونی و نماینده کارگران گزارش و نقطه نظرات خود را بیان کردند.ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.