گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد (شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو)

قدردانی از زحمات پاکبانان شرکت سنگ آهن بافق

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد و به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن بافق؛ به مناسبت روز جهانی زمین پاک، مراسم تجلیل از پاکبانان شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق با حضور سیدعلیرضا میرطاهری معاون منابع انسانی و اجتماعی شرکت، حامد فتاحی مسئول hse، جمعی از معاونین شرکت و موسوی رئیس محیط زیست بافق در محل هتل نیکان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم سیدعلیرضا میرطاهری معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت گفت: همه در کنارهم همکار و هر شخصی وظیفه خود را انجام می دهد به خصوص پاکبانان که در خط مقدم هستند و ما همیشه قدردان این عزیزان هستیم.

میرطاهری ضمن تقدیر و تشکر از واحدhse شرکت بابت برگزاری این مراسم تصریح کرد: باید این مراسمات برگزار تا پاکبانان متوجه شوند که کار و تلاش آنها برای مسئولین شرکت اهمیت دارد.

در ادامه حامد فتاحی مدیر hse شرکت خاطرنشان کرد: هرسال دوم اردیبهشت ماه به نام روز زمین پاک معرفی که در این روز سازمان محیط زیست شعاری را انتخاب می کند که شعار امسال “سرمایه گذاری در زمین با کاهش پلاستیک” است.

سیدمحمد موسوی رئیس محیط زیست شهرستان در این مراسم گفت: روز جهانی زمین پاک کمک می کند که فرهنگ زیست محیطی مردم را ارتقا و بتوانیم عمر کره زمین را افزایش دهیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.