گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد (شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو)

شرکتها باید تمام توان خود را برای افزایش تولید و سودآوری بکار ببرند / بهره وری رکن اساسی و شاخص اصلی ارزیابی مدیران خواهد بود

مجمع بررسی عملکرد فصل اول سال ١۴٠١ شرکت معادن اسفندقه با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد و مدیرعامل گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد برگزار شد.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در سخنانی در این جلسه گفت: به اصل تخصص‌گرایی در انتخاب و چینش مدیران شرکت اسفندقه توجه ویژه ای شود.
حسین عامریان اظهار داشت: شرکت اسفندقه باید با تدبیر وهمت مضاعف مدیرانش اهداف برنامه را محقق کنند، من امیدوار هستم با عزم و تلاشی جهادی در مدت کوتاه این عقب‌ماندگی‌ها برطرف شود.
سپس مدیرعامل گروه سرمایه گذاری صندوق فولاد، ضمن ارائه گزارشی از بازدید میدانی شرکت معادن اسفندقه و جلسه که با اعضاء هیئت مدیره و مدیران این شرکت برگزار شد، به بررسی عملکرد فصلی شرکت معادن اسفندقه پرداخت.
مدیرعامل محترم گروه صندوق بازنشستگی فولاد در ادامه با ارائه گزارش کامل از وضعیت تولید و فروش سه ماهه شرکت معادن اسفندقه که نامناسب و غیر قابل قبول می باشد خواستار بررسی و تجدید نظر در روند تولید و فروش شرکت شد و تاکید فراوانی بر دقت برای تهیه گزارش های تولید و فروش شرکت داشتند.
ایشان از مدیران و معاونین شرکت معادن اسفندقه خواست تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و بروزرسانی امکانسنجی فروکروم اسفندقه اقدام و نتیجه مطالعات را ظرف مدت یکماه به دفتر مرکزی جهت اقدامات بعدی ارسال نمایند.
وی در رابطه با بهینه سازی نیروی انسانی، وضعیت راه اندازی معادن غیر فعال، طرح های مختلف توسعه ای، تعیین و تکلیف دفاتر و سایر شاخص های مهم عملکردی بودجه، وصول مطالبات، تشکیل کمیته های تخصصی این شرکت اظهار داشتند که این مشکلات می بایست از مسیر فنی خود و با هوشیاری مدیرعامل و اعضاء هیات مدیره شرکت معادن اسفندقه حل گردد.
مدیرعامل محترم گروه صندوق بازنشستگی فولاد همچنین در رابطه با مشکل صادرات محصولات شرکت نیز نکاتی را گوشزد کردند و از مدیرعامل شرکت معادن اسفندقه خواست تا نسبت به تهیه یک گزارش تحلیلی از عدم نفعی که شرکت از بابت عدم صادرات میبرد تهیه و به گروه ارسال نمایند و همچنین ایشان تاکید داشتند که در کمترین زمان ممکن برای اخذ کارت بازرگانی شرکت اقدام لازم صورت پذیرد.
در پایان ضمن تشکر از زحمات مدیران اعلام نمودند، ما با تمام توان و ظرفیت در جهت کمک به شرکت ها آمادگی کامل داشته و تلاش خواهیم کرد با بکار گیری همه ظرفیت ها به شرکت ها کمک کنیم تا به سمت تغییر رویه های زیان ده حرکت کنند.
در این جلسه، ماهانی مدیرعامل شرکت معادن اسفندقه گزارشی از عملکرد تولید، فروش و طرح های توسعه ای ارائه دادند.


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.