گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد (شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو)

روز پرستار گرامی باد

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد(دالاهو)، سرپرست گروه با صدور پیامی، ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س)،روز پرستار را به جامعه پرستاری کشور تبریک گفت.

در متن پیام آمده است:

                                                                        بسمه تعالی


با حمد و ستایش به محضر باری تعالی و درود بر پیامبر خاتم (ص) و اهل بیت گرامش که چراغ راه بشریت‏ اند.
پرستاران و مشاغل وابسته به این حرفه مقدس با تعهد، نوع دوستی، ایثار، فداکاری و از خودگذشتگی همراه با تلاش شبانه روزی، خالصانه، دلسوزانه و خستگی ناپذیر نقش مهم و موثری در حفظ و ارتقاء سلامت جامعه و تسکین آلام دردمندان و بیماران دارند و بی شک خدمات ستودنی این عزیزان در ارائه مراقبت های درمانی و پرستاری به مردم به ویژه در ایام شیوع پاندمی کرونا زبانزد خاص و عام بوده و هست.
ولادت با سعادت بانوی بزرگ اسلام، پرستار خوبی ها و ارزش‌های والای انسانی در واقعه عاشورا، بانوی صبر و فداکاری، حضرت زینب کبری (س) بر همه پرستاران، مبارک باد.
بی شک پرستاران، جهادگران عرصه سلامت، سفیران ایثار و مجاهدت هستند که با اعتقادی راسخ در راه سلامت و درمان مردم از خودگذشتگی دارند.
اینجانب ضمن گرامیداشت ولادت فرخنده حضرت زینب (س)، توفیق روزافزون جامعه دلسوز پرستاری را از خداوند متعال مسئلت می کنم و امیدوارم این عزیزان در تمامی مراحل زندگی شاد، سربلند و سلامت باشند.


                                                                     علی احمدی
                                                   سرپرست و نائب رئیس هیئت مدیره

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.