گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد (شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو)

دیدار رییس سازمان بسیج کارگران و فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت کار با مدیرعامل صندوق فولاد

دیدار رییس سازمان بسیج کارگران و فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت کار با مدیرعامل صندوق فولاد

رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور و فرمانده مرکز بسیج وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در این دیدار با اشاره به اینکه بسیج به عنوان نیروی مردمی و تشکیلات انقلابی در حل و فصل مسائل و مشکلات کشور همیشه در کنار دولت و مردم بوده گفت: آمادگی هر گونه همکاری و همراهی با صندوق فولاد در رفع مسائل و مشکلات و چالش های فراروی صندوق هستیم.

همچنین غریوی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ضمن برشمردن ماموریت های عمومی بسیج از تغییر نگاه این مرکز از پرداختن صرف به مسائل عمومی و ورود در عرصه های تخصصی و کارشناسی خبر داده و تشکیل هیات های اندیشه ورز تخصصی در مرکز و حوزه های تابعه را ناشی از این تغییر نگاه اعلام نموده و گفت: بسیج بهترین ظرفیت برای حل و فصل مشکلات اقتصادی کشور محسوب شده و به طور قطع نظرات نخبگانی بسیجیان می تواند بسیاری از گره های اقتصادی را باز نماید.
دکتر مسرور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد نیز با اشاره به برنامه های صندوق فولاد عنوان کرد آمادگی داریم از ظرفیت های بسیج در چارچوب وظایف محوله استفاده کنیم.

مسرور پیشنهاد کرد هزینه کرد اعتبارات بسیج به صورت پروژه محور انجام شود تا ضمن رفع مشکلات به خلق ارزش منتهی شده و صندوق از چنین رویکردی در بسیج حمایت خواهد کرد .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.