گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد (شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو)

حمیدیان: روند بهره‌برداری از معدن آریز باید سرعت بگیرد

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی به صورت سرزده از معدن آریز بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد، مجتبی حمیدیان، در این بازدید در جریان جزییات روند پیشرفت بهره‌برداری از این معدن قرار گرفت.
مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران با تاکید بر ضرورت سرعت گرفتن روند باطله برداری و آغاز بهره برداری از این معدن گفت: ما تمام توان خود را برای تسریع عملیات باطله برداری معدن آریز به کار خواهیم بست ، چراکه مساله تامین خوراک از اولویت های اصلی شرکت است.
در این بازدید، کاظم پور ، مدیرعامل شرکت دشت یوز دره انجیر هم از روند میزان برداشت باطله برداری معدن d۱۹ گزارشی ارایه کرد و گفت: با توجه به پیش بینی های انجام شده در آخر سال سوم به آهن می رسیم ، دو پیمانکار با تمام توان مشغول به کار هستند و سعی ما بر این است که ابتدای سال سوم به ماده معدنی برسیم.
به گفته کاظم پور ، بر اساس اکتشافاتی که تا امروز انجام شده ۶۰ میلیون تن ذخیره معدن برآورد شده است ولی اکتشافات ما قطعی و تکمیل نیست.
وی در ادامه افزود: در حال حاضر۳۵ دستگاه دامپتراک، ۶ دستگاه بیل، بلدوزر و ۷ دستگاه آبپاش به صورت دو شیفت در حال فعالیت هستند.
کاظم پور در خصوص میزان اشتغال در این معدن نیز خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۳۰ درصد کارهای اکتشافی انجام شده و ۳۰۰ نفر به صورت مستقیم در حال فعالیت هستند و این تعداد در طرح های آینده به ۵۰۰ تا۷۰۰ نفر افزایش می‌یابد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.