گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد (شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو)

حضور گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد با برپایی غرفه در راهپیمایی 22 بهمن

روز 22 بهمن ماه یادآور تولد انقلاب اسلامی ایران و حماسه آفرینی ملت ایران در تاریخ کشور به شمار می رود، روزی که ملت ایران با رهبری امام خمینی(ره) در برابر طاغوت زمان ایستاد و دست اجانب را از کشور کوتاه کرد.


شرکت گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد با برپایی غرفه در مسیر راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، میزبان آحاد مردم غیرتمند و انقلابی پایتخت در راهپیمایی پیروزی انقلاب اسلامی بود.


به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد(دالاهو)، به مناسبت فرا رسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و در جهت بزرگداشت این ایام فرخنده، شرکت گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد با همکاری موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد اقدام به برپایی غرفه در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن کرد.


این غرفه با هدف حرکت در مسیر تعیین شده در خصوص جهاد تبیین و روشنگری فعالیت ها در گروه و ارائه عملکرد 18 ماهه در دولت مردمی سیزدهم برپا شد و به یاری خداوند متعالی افتخار میزبانی و پذیرایی از هم‌میهنان انقلابی و شریف حاضر در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن نصیب همکاران گروه گردید. غرفه مذکور با حضور تمام وقت آقای علی احمدی سرپرست گروه، مورد بازدید جناب آقای دکتر سید حجت کاظمی مدیرعامل محترم موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد و برخی چهره های مطرح سیاسی همچون آقای مهندس مهدی چمران ریاست محترم شواری شهر تهران و آقای محمد صادق کوشکی سیاستمدار نام آشنا و… واقع گردید.


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.