تولید و سود بیشتر باید سرلوحه برنامه‌های شرکت اسفندقه باشد/ اجرای طرح های توسعه ای؛ راه جلوگیری از خام فروشی

جلسه مجمع عمومی سالیانه شرکت معادن اسفندقه منتهی به 29 اسفند سال 1400 با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد، در این جلسه صورت های مالی شرکت منتهی به 29 اسفند 1400 تصویب شد.
حسین عامریان مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در سخنانی با تقدیر از زحمات مدیریت شرکت اسفندقه گفت: به رغم کارهای خوبی که انجام شده اقدامات بسیاری پیش روی مدیران شرکت است.
وی با بیان اینکه با توجه به ظرفیت‌های معادن اسفندقه انتظارات از مدیریت شرکت بالاست گفت: اکنون تعامل و همدلی خوبی میان مدیریت، اعضای هیات مدیره، سهامداران و صندوق بازنشستگی فولاد و شرکت سرمایه گذاری صندوق برقرار است که این موضوع عامل بسیار مهمی در پیگیری اهداف تعیین شده است.
عامریان با اشاره به اینکه تولید و سود بیشتر باید سرلوحه برنامه‌های شرکت اسفندقه باشد اظهار داشت: این شرکت باید با اجرای طرح‌های توسعه ای به سمت جلوگیری از خام فروشی حرکت کند و تولید و استخراج را از حالت سنتی خارج نموده تا تحولی اساسی ایجاد گردد.
گفتنی است، در این جلسه، علاوه بر گزارش حسابرس و بازرس قانونی و گزارش مدیریت شرکت اسفندقه درباره عملکرد آن، علی بابایی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صندوق نیز با تشکر از توصیه‌های مدیرعامل صندوق در خصوص لزوم استفاده از طزفیت ها و اجرای طرح های توسعه ای در شرکت اسفندقه تاکید کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.