تقدیر استاندار کرمان از نقش موثر مدیر عامل صندوق در مدیریت مسایل کارگری استان

تقدیر استاندار کرمان از نقش موثر مدیر عامل صندوق در مدیریت مسایل کارگری استان

آقای دکتر حسین عامریان مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد وآقای دکتر علی بابایی سرپرست شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو که در صدر هیاتی از معاونان و مدیران ارشد صندوق بامداد سه شنبه وارد کرمان شد با علی زینی وند استاندار کرمان دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، زینی‌وند با اشاره به اهمیت پیگیری دغدغه‌های کارگران شرکت زغالسنگ کرمان، حل و فصل مسایل کارگری این شرکت را عامل مهمی در جهت پیشرفت و شکوفایی آن دانست.

وی بر آمادگی استانداری و مجموعه مدیران استان در جهت همکاری با صندوق فولاد جهت بهبود وضعیت شرکت زغالسنگ تاکید کرد.

زینی وند با قدردانی از مجموعه مدیریتی صندوق فولاد بابت نقش موثر در مدیریت مسایل کارگری شرکت زغالسنگ از رویکرد صندوق در استفاده از نخبگان انقلابی در مناصب مدیریتی تقدیر نمود.

عامریان نیز ضمن تشریح برنامه‌های صندوق برای تحول در شرکت زغالسنگ ابراز امیدواری کرد این شرکت با مدیریت بتواند به اهداف مورد نظر دست یابد و مشکلات کارگران نیز برطرف گردد.

وی شرکت زغالسنگ را یک برند ریشه دار در استان کرمان توصیف کرد وگفت: این شرکت اکنون وضعیت مطلوبی ندارد اما با عزم و اراده و همدلی همه مسئولان می‌توان افق روشنی را برای آن ترسیم کرد.

گفتنی است محسنی مدیرکل حوزه مدیرعامل، نصیری معاون مالی و منابع انسانی، باباخانی معاون فنی و عملیات بيمه اي، احمدی معاون برنامه‌ریزی  در این نشست حضور داشتند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.