گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد (شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو)

تفاهم نامه همکاری شرکت های بین المللی فولاد تجارت دالاهو و پارت گوال امضا شد

همکاری و مشارکت در زمینه مطالعات و انجام عملیات اکتشافی در محدوده های معدنی اسفندقه و زغالسنگ کرمان، همکاری و مشارکت به منظور استخراج و بهره برداری معادن و همکاری در جهت سرمایه گذاری به منظور احداث کارخانه فروکروم پرکربن از جمله مفاد آن است.


در مراسمی با حضور امیر حسن زاده معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان و پیمان نوشادی معاون اقتصادی و برنامه ریزی صندوق بازنشستگی فولاد، تفاهم نامه همکاری فی مابین شرکت های بین المللی فولاد تجارت دالاهو و پارت گوال امضا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو این تفاهم نامه به امضای حسین سلاسل مدیرعامل شرکت دالاهو و غلامرضا نخعی مدیرعامل شرکت پارت گوال رسید و همکاری و مشارکت در زمینه مطالعات و انجام عملیات اکتشافی در محدوده های معدنی اسفندقه و زغالسنگ کرمان، همکاری و مشارکت به منظور استخراج و بهره برداری معادن و همکاری در جهت سرمایه گذاری به منظور احداث کارخانه فروکروم پرکربن از جمله مفاد آن است.

حسن زاده معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان با تشریح ظرفیت های استان به لحاظ ذخایر معدنی و نیروی انسانی گفت: ما در یک جنگ اقتصادی هستیم و مدیریت استان برای فعال سازی همه ظرفیت های معدنی استان کرمان مصمم است.

وی با قدردانی از عزم جدی مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد و معاون برنامه ریزی صندوق برای توسعه معادن اسفندقه بر حمایت استانداری کرمان در این خصوص تاکید کرد.

نوشادی معاون اقتصادی و برنامه ریزی صندوق بازنشستگی فولاد نیز گفت: شرکت های اسفندقه و زغالسنگ کرمان ظرفیت های فراوانی برای جذب سرمایه گذاری و توسعه معادن دارند.

وی افزود: چنانچه بخش خصوصی برای توسعه معادن این دو شرکت پای کار بیاید ما در صندوق فولاد از این موضوع استقبال نموده و آماده هر گونه تعاملی برای سرمایه گذاری با هدف توسعه معادن این دو شرکت هستیم.

سلاسل مدیرعامل شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو نیز تصریح کرد: شرکت دالاهو برای هر گونه همکاری با شرکت پارت گوال آماده است تا زمینه لازم برای امضای قرارداد اجرایی در این خصوص فراهم شود.

وی افزود: چنانچه شرکت پارت گوال اعزام تیم کارشناسی را به منطقه اسفندقه ضروری بداند همکاری لازم را انجام خواهیم داد. نخعی نیز با تشریح سوابق اجرایی شرکت پارت گوال گفت: یکی از اهداف ما تکمیل زنجیره کرومیت است و همکاری برای توسعه معادن اسفندقه در راستای این هدف است که از آن استقبال می کنیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.