گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد (شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو)

نشست مدیرعامل صندوق فولاد با کانون های بازنشستگی برگزار شد

نشست مدیرعامل صندوق فولاد با کانون های بازنشستگی برگزار شد

جلسه اعضای هیات مدیره کانون های بازنشستگی فولاد با حضور دستیار حقوق شهروندی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد و معاونان و مدیران صندوق برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، در ابتدای این نشست، روزبه کردونی دستیار حقوق شهروندی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هدف از برگزاری چنین نشست هایی را دسته بندی مسایل و موضوعات بازنشستگان و بررسی برای یافتن راه حل آن ها عنوان و تصریح کرد: ما در یک فضای تعاملی و دوجانبه بایستی در این خصوص گفتگو کنیم و هدف ما ایجاد اعتماد میان بازنشستگان و دستگاه متولی آن هاست.

وی افزود: امیدوارم این جلسه فقط یک رویداد نباشد بلکه آغازی برای حل مسایل و مشکلات بازنشستگان باشد. کردونی گفت: دکتر مسرور مدیر کارآمدی است که تسلط زیادی در حوزه بنگاه داری دارد و می تواند مشکلات بازنشستگان فولاد را حل نماید.

سپس، دکتر مسرور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در بخش نخست سخنان خود ضمن تشکر از حضور نمایندگان کانون های بازنشستگی عنوان کرد: شیوع بیماری کرونا موجب شد تا در برگزاری این نشست، تاخیر ایجاد شود.

در ادامه، چند تن از نمایندگان کانون ها مسایل و مشکلات بازنشستگان را در حوزه های مختلف نظیر متناسب سازی حقوق، مطالبات معوق، مشکلات درمانی، بیمه تکمیلی، وضعیت شرکت های تابعه، اجرای آئین نامه فولاد و … بیان نمودند.

در انتهای این نشست نیز دکتر مسرور توضیحات کاملی از پیگیری معوقات سال ٩١ بازنشستگان، پرونده های حقوقی صندوق و اقدامات انجام شده و طرح های گردشگری و نحوه احیای آن ، نظارت بر شرکتها و برنامه ریزی برای سوددهی ارائه نمود.

افزایش بازدهی دارایی صندوق وتولید ثروت از جمله مسائل مهم دیگری بود که ایشان اشاره نمود.

وی در خصوص مشکلات درمانی بازنشستگان گفت: به مدیرعامل جدید شرکت شسبد ماموریت داده ام که ارائه خدمات بهینه به بازنشستگان را در صدر اولویت های خود قرار دهد.

مسرور در پایان با تاکید بر نشست های مستمر با کانون ها گفت با همدلی می توانیم به اهداف تعیین شده برای حل مشکلات بازنشستگان دست یابیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.