گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد (شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو)

برگزاری مراسم معارفه سرپرست شرکت صباابنیه

مراسم معارفه سرپرست شرکت صبا ابنیه – از شرکتهای مدیریتی تابعه صندوق بازنشستگی فولاد – با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران ارشد صندوق برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی‌ صندوق بازنشستگی فولاد، حسین عامریان در این مراسم، ضمن اهدای حکم انتصاب سید کمال صالحی به عنوان سرپرست شرکت صبا ابنیه، به تلاشهای عباس نوربخش اشاره کرد و گفت: تلاشهای صورت گرفته در این شرکت تا کنون قابل تحسین است اما با تزریق فکر و نیروی عملیاتی جدید به دنبال تحقق بهتر اهداف پیش روی این شرکت هستیم.
عامریان، صالحی را مدیری متخصص و جهادی خواند و گفت: باید برنامه های شایسته ای را در راستای ایجاد ارزش افزوده این شرکت طراحی و اجرا کنید چراکه میزان ارزیابی شما افزایش سودآوری نیست بلکه ارزش افزوده‌ای است که ایجاد می‌کنید.
صالحی سرپرست شرکت صبا ابنیه نیز در سخنانی با تقدیر از اعتماد مدیرعامل صندوق تاکید کرد: باید همه تلاش خود را در راستای تحقق اهداف شرکت صبا ابنیه و انتظارات مدیرعامل صندوق انجام دهیم و در این راستا از همه تجربیات اعضای هیات مدیره بهره خواهم برد و برنامه‌های خود را منطبق بر سیاست گذاری‌های صندوق بازنشستگی فولاد طراحی و به سرعت ارائه خواهیم کرد.
همچنین در این نشست عباس نوربخش هم ضمن ارائه مختصری از عملکرد دوره مدیریتی خود تاکید کرد: برای تحقق همه اهداف صبا ابنیه نیاز است تا مدیریت صندوق حمایت کاملی از اجرای برنامه ها داشته باشد و شرکت های تابعه را مجاب به همکاری و تعامل با صبا ابنیه کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.