امضاء تفاهم نامه همکاری بین اداره کل منابع طبیعی استان یزد و شرکت سنگ آهن مرکزی ایران- بافق

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد؛در حاشیه همایش مدیران و روسای ادارات منابع طبیعی شهرستانهای استان و با حضور دکتر گرشاسبی معاون سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور، حمیدیان ، مدیرعامل شرکت سنگ آهن کریمی، مدیرکل سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری ؛ تفاهم نامه همکاری بین شرکت سنگ آهن مرکزی و اداره کل منابع طبیعی استان امضاء شد .
مجتبی حمیدیان مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی در این همایش گفت: شرکت سنگ آهن مرکزی همکاری تنگاتنگی با مجموعه های حوزه سلامت داشته ومجموعه HSE و محیط زیست شرکت یکی از مجموعه های فعال و بسیار کوشا در سال های مختلف بوده است.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی در ادامه افزود: ضمن حفظ وضع فعالیت های موجود، مذاکرات مختلفی را با مجموعه مدیریت منابع طبیعی داشته که چگونه می توانیم در حوزه مدیریت بیابان زایی، توسعه بافت های گیاهی و هم در حوزه مصارف آب و مسائل دیگر داشته ایم.
مهندس حمیدیان ضمن بیان فعال شدن پروژهای مختلف شرکت سنگ آهن مرکزی در این سال ها بیان داشت: پروژهای مختلفی را در سال جدید تعریف و با مشارکت منابع طبیعی یک مجموعه فعالیت هایی را در این حوزه قرار است در سال های آینده اجرا شود.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی در پایان تصریح کرد: این تفاهم نامه کل پکیج همه این پروژها و فعالیت های مختلف در حوزه بیابان زدایی و آب در حال اقدام است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.