استقبال ویژه از غرفه شرکت سنگ آهن مرکزی ایران-بافق

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران؛ صبح امروز در حالی دوازدهمین نمایشگاه و همایش چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران شروع به کار کرد که شرکت سنگ آهن مرکزی در سالن B و غرفه شماره b۳_۴ مورد استقبال مدیران عالی‌رتبه معدنی کشور و بازدیدکنندگان قرار گرفت.

رضا محتشمی‌پور، معاون وزیر صمت در امور معدنی و عزت‌الله اکبری تالارپشتی، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به همراه تنی چند از مدیران ارشد دولتی و خصوصی از غرفه شرکت سنگ اهن مرکزی ایران-بافق بازدید کردند.

همچنین در ادامه این نمایشگاه معاونان و مدیران ارشد شرکت همراه با جمعی از کارشناسان دستاوردهای شرکت سنگ آهن مرکزی و همچنین فرصت‌های همکاری با دیگر شرکت ها را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند.

یادآوری میشود در بخش همایش و کنفرانس نیز، مجتبی حمیدیان، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی، در میزگردی تخصصی با موضوع “بررسی چالش ها و فرصت های صنعت سنگ آهن ۱۴۰۱” در روز دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ساعت ۱۵ سخنرانی می کند.

قابل ذکر است،دوازدهمین نمایشگاه و همایش چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران از ۱۹ الی ۲۱ اردیبهشت ماه سال جاری در هتل المپیک تهران در حال برگزاری است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.