استقبال از اردوی جهادی پزشکی فراتر از پیش بینی اولیه بود

نماینده صندوق بازنشستگی فولاد و مدیر اجرایی اردوی جهادی پزشکی در خصوص نحوه برگزاری گفت: بعد از آنکه مردم فهیم ایران دولت انقلابی و مردمی را انتخاب کردند، طبق فرموده رهبر انقلاب که مشکلات کشور جز با حرکتهای جهادی و انقلابی سامان نمی پذیرد، پس از بازدید دکتر عامریان مدیر عامل جدید صندوق بازنشستگی فولاد از این منطقه محروم، ایشان دستور اجرای اردوهای جهادی پزشکی را در منطقه ابلاغ کرد.
به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد ، احسان آزاد گفت: اولین قدم ما در اجرای این اردو رسیدگی به وضعیت بهداشت و درمان مردم این منطقه بود. با حمایت صندوق بازنشستگی فولاد و گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد و با همکاری موسسه همیاران کوی شیرین، تیم پزشکی به تعداد 10 نفر ، 10 نفر تیم جهادی و 10 نفر تیم بسیج برای این اردو انتخاب و از تاریخ 13 اردیبهشت ماه شروع به کار کرد.
ایشان گفت: هماهنگی های لازم جهت به نتیجه رسیدن اجرای این طرح حدود یکماه زمان برد، که به لطف خدا وقتی در منطقه حاضر شدیم با رضایت مردم منطقه نسبت به این امر با استقبال بسیار بالا همراه شدیم که بالاتر از پیش بینی ما جهت ارائه این نوع خدمات بود.
وی گفت: طبق دستور مدیر عامل محترم صندوق بازنشستگی اینگونه طرحهای جهادی در مناطق محروم کشور بصورت مستمر برگزار خواهد شد .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.